Savoybetting Ödeme Limitleri

Finansal işlemler konusunda sorun yaşamadan hizmet almayı düşünüyor iseniz, yabancı bahis sitelerine para yatırma ve kazanç elde edilmesi durumunda, para çekme işlemleri konusunda problemsiz, hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet almayı düşünüyor iseniz, savoybetting sitesini tercihleriniz veya incelemeleriniz arasına dahil edebilirsiniz. Savoybetting belge talepleri konusunda ödeme işlemlerinde herhangi bir ayrım yapmadan, olumsuzluk dışında böyle bir talebi gündeme getirmeyen, ödeme işlemlerinden herhangi bir şekilde komisyon almayan ve uygun limitleri ile maksimum hızlı bir şekilde hareket eden sitelerden bir tanesidir. Bu ifadenin içerisinde aynı zamanda bahsedildiği gibi, savoybetting ödeme limitleri şeklinde uygun parasal değerlerin yer aldığı da görülecektir.

Savoybetting Nasıl Ödeme Yapıyor?

Savoybetting Ödeme işlemlerinde, üye kazançlarının üye hesaplarına geri aktarılması konusunda, savoybetting sitesinin kişisel banka hesapları ile ve elektronik cüzdanlar ile hizmet ettiği görülmektedir. Kendi adınıza tanımlı bir banka hesabınız bulunuyor ise, bu hesaba banka havalesi yöntemi ya da EFT yöntemi ile para çekme talimatı vermeniz mümkündür. Eğer, bir ecopayz cüzdan sahibi iseniz, bu sistemi kullanıyor iseniz, ecopayz cüzdan aracılığı ile de hesaplarda bulunan kazançları geri alma imkanınız bulunmaktadır.

Savoybetting En Az Ne Kadar Para Çekilir?

Minimum para çekme miktarı konusunda, savoybetting sitesinin belirli bir standart içerisinde hareket ettiği ve yukarıda belirtilen EFT ya da banka havalesi seçeneği için, aynı miktarda üyelerine imkan sağladığı görülmektedir. Banka havalesi EFT seçeneği ile çekebileceğiniz para miktarının minimum sınırı, 50 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Bu kazanç miktarına ulaşamadığınız durumunda, vereceğiniz para çekim talimatları gerçekleşmeyecektir. Ecopayz ile para çekme işlemini gerçekleştirmeyi düşünüyor iseniz, bu durumdaki minimum miktar ise, karşınıza 100 Türk lirası olarak çıkacaktır.

Savoybetting En Fazla Ne Kadar Para Çekilir?

En fazla para çekme miktarı konusunda günlük bir limit belirlenmiş bulunmaktadır. Savoybetting ödeme limitleri içerisinde banka havalesi ve ecopayz yöntemi ile tek seferde, maximum 10.000 Türk lirası ve gün içerisinde maksimum 2 defa olmak üzere, en fazla 20.000 Türk lirası değerinde para çekme talimatının verilmesi ve işlemin gerçekleşmesi mümkündür. 20.000 Türk lirası üzerinde bir kazanç elde etmiş iseniz, vermiş olduğunuz çekim talimatının üzerinden 24 saat geçmesini beklemeniz ve yeniden para çekme talimatı vermeniz gerekecektir.

2 yorum

  1. Savoybetting ödeme limitleri için genişlemeye gidiyor mu mesela ben çok fazla atırım ve çekim yapan bir insanımdır benim için her hangi bir ayrıcalık sunar mı bu konuda

  2. Savoybetting ile ödeme yaparken bir sorun yaşadım mesela hesabıma yatırım olmadı ben bu durumda kart seçeneğinin müşteri hizmetlerinde mi yoksa sitenin canlı desteğinden mi yardım alıcam durum nasıl olucak

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*