Pokerklas Ödeme Yapıyor Mu

Pokerklas sitesinin girişlerinin yapılmasının hemen ardından 2016 senesinde müşterilerine hizmetlerini sunmaya başlamış olduğunu gördüğümüz bu sitenin verilen bu hizmetlerinde aynı zamanda bir lisans ile de karşılaşılması mümkün. Site içerisindeki bu lisansın Curacao hükümeti tarafından verildiği görülürken aynı zamanda K Soft Works N.V şirketi bünyesinde de sitenin çalışmalarının bulunduğunu görmekteyiz. Bu şekilde yer alan bilgilerinin yanında lisans numarasının da ek olarak 8048/JAZ2016-081 şeklinde belirtildiğini görmekteyiz. Sitede yer alan bu bilgiler ışığında aslında Pokerklas ödeme yapıyor mu şeklinde gelecek olan soruların cevaplarının olumlu bir şekilde verilebileceğini de söyleyebilmek mümkün. Site içerisindeki bu tür bilgilerin erişimleri en alt kısmında yer almaktadır.

Pokerklas Ödeme Seçenekleri

Pokerklas ödeme seçenekleri incelenmeye alındığında ise bu seçeneklerin sitenin para çek adlı bölümünde sıralandığını görebiliyoruz. Bu bölümde müşterilere Maldopay, TL nakit, Neteller, Bitcoin, Skrill, Banka havalesi, EFT, Ecopayz ve kredi kartı yöntemlerinin sunulduğu görülmektedir. Bu şekilde sunulan seçenekler ile yapılacak olan ödeme işlemlerinde yalnızca kredi kartı işlemlerinde kimi zaman kişilerden evrak taleplerinin istendiği görülmektedir.

Pokerklas Ödeme Sorunları

Ödeme sorunu açısından sitenin herhangi bir probleminin bulunmadığı söylenebilir. Pokerklas ödeme sorunları oluşmayan bir site olmasının temel sebepleri arasında şirket ve lisans bilgileri yer alıyor. Güçlü bir isim bünyesinde çalışan sitenin bir de üstelik Curacao isminden bir lisans alıyor olması site içerisindeki bu ödeme işlemlerini de güvence altına almaktadır ve en kısa süre içerisinde müşteriler kazançlarına bu işlem ile erişimlerini sağlayabilmektedirler.

Pokerklas Ödemelerde Yardımlar

Lisansından, sunulan yöntemlerinden ve şirket bilgilerinden kaynaklı olarak Pokerklas ödeme yapıyor mu sorusunun cevabının olumlu olarak verilebileceğini görmekteyiz. Site içerisinde bu ödemelerin aynı zamanda yardımlar ile de sağlandığını söyleyebiliyoruz. Pokerklas ödemelerde yardımların verilebileceği merkez ilgili site içerisinde yer alan canlı destek servisidir. Bu canlı destek hattı tüm müşterilerine 7/24 hizmet vermekle görevli olmakla birlikte bu verilen hizmetlerde konular hakkında bilgiler verilirken bunun yanında bir de canlı destek servisinin bu tür ödeme ve diğer işlem, hizmet seçeneklerine kişilere yardımlarını sunduğunu görebiliyoruz.

1 yorum

  1. Pokerklas sitesinde merak etmekte olduğum bişe var kullanıcı yorumlarında poker oyun seçeneklerini çok fazla övüyorlar aynı oyun kalitesi acaba spor bahislerinde falanda var mı ki

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*