Pashagaming Para Yatırma Çekme

Para yatırma ve çekme işlemleriniz için sitede belirtilmiş olan işlem süreleri oldukça kısadır. Bununla beraber, herhangi bir sorun yaşayacağınızı da söyleyemeyiz. Sitede 7 /24 aktif bir şekilde hizmet veren müşteri hizmetleri hattı bulunmakla beraber aynı zamanda bu gibi durumlara son derece önem veren tecrübeli de bir ekip yer almaktadır. Pashagaming para yatırma çekme işlemleriniz için sitede bulunan istediğiniz bir yöntemi seçerek kolaylıkla bakiye aktarımı ya da çekimi yapabilirsiniz.

Pashagaming Ödeme Yöntemleri

Sitede her kullanıcının tercih edebileceği birbirinden farklı yöntemler yer alıyor. Ana sayfanın en alt kısmında yer alan ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek işleminize başlayabilirsiniz. Peki, Pashagaming ödeme yöntemleri nelerdir derseniz, Visa, MasterCard, Otopay, Bank Transfer, TL Nakit, AstroPay, Paykasa ve Neteller yöntemleri bulunmaktadır. Yanı sıra, sitenin en alt kısmında bulunan alandan para yatırma ve çekme sekmelerine de bakabilir, detaylarını öğrenebilirsiniz. Ödeme işlemleri için canlı destek hattına da başvurabilirsiniz.

Pashagaming Evrak Gerekli mi?

Ödeme yöntemlerini kullanırken herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Bununla beraber ek bir kesinti ya da komisyon da söz konusu değil. Pashagaming evrak gerekli mi konusunda ise belli durumlarda bazı belgelerin istediğinden söz edebiliriz. Bunlar arasında kimlik ya da pasaport fotokopisi, ikametgah belgesi ve fatura belgesi yer almaktadır. Fatura için üzerinize kayıtlı olması yeterlidir. Bu belgeler, sizden istendiği takdirde canlı destek üzerinden kısa sürede yetkililere aktarabilirsiniz.

Pashagaming Ödeme Yapıyor mu?

Birçok bahis sitesinin ortak noktalarından biri de kullanıcılarına ödeme yapmaması ya da zamanını aksatmasıdır. Pashagaming sitesinde şu an için böyle bir olumsuzluk bulunmuyor. Bu nedenle, rahatlıkla Pashagaming13 ödeme yapıyor mu sorunuza evet yanıtını verebiliriz. Ödeme yöntemlerini belirttiğimiz şekilde kullanabilir, 7/ 24 tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Herhangi bir sorun olması durumunda da canlı destek hattı üzerinden ya da diğer iletişim yöntemleri üzerinden yardım talep edebilirsiniz. Sitenin çekim için tanımış olduğu limit de diğer sitelere göre fazladır. Gün içinde en fazla 50 bin lira gibi bir para çekim talebinde bulunabiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*